Nabízíme provedení analýzy Vašich potřeb a navrhneme řešení v oblastech použití softwarového vybavení, instalovaných zařízení, toku dokumentů, umístění klíčových pracovišt, četnosti a rozmístění prvků strukturované kabeláže, zabezpečení přístupu k citlivým datům a jejich bezpečná záloha

Implementace a Programování

Na základě analýz a potřeb zákazníka pomůžeme s výběrem vhodného softwarového vybavení či řešení a jeho nasazení. V případě, že nebude k dispozici vhodný produkt, nabízíme vytvoření softwaru přizpůsobeného Vašim požadavkům a potřebám.

Dodávky HW a SW, Správa IT

Na základě Vašich přání, potřeb nebo námi zpracované analýzy dodáme, případně i uvedeme do provozu potřebná IT zařízení či softwarové vybavení. V případě zájmu o dlouhodobou spolupráci Vám nabízíme komplexní péči o Váš informační systém.

Školení

Nabízíme individuální či skupinové školení přizpůsobené Vašim potřebám a požadavkům. Umíme poradit úplným začátečníkům se základním ovládáním PC, pokročilým uživatelům při zefektivnění práce s běžnými kancelářskými aplikacemi i zkušeným uživatelům se specifickými problémy při používání specializovaných firemních systémů.

Účtujeme v POHODĚ


Ekonomický systém POHODA

Antivirové řešení

avg beyourself logo

AVG Internet Security   AVG AntiVirus  AVG PC TuneUp  AVG Security Search

Napište nám
Email
Předmět
Text
Hlavní město ČR ?